Olympos Zeytin’de Gözleme Keyfi Başkadır

Olympos hakkında çok şey yazdık, anlattık. Doğası, tarihi dokusu, denizi ,yeşili… Olympos’un en belirgin özelliği doğal olması zaten. Ortam doğal, konakladığınız ağaç evler doğal, yemekler , gözlemeler doğal, denize yürüdüğünüz yol bile doğal. İşletme sahipleri özellikle asfalt dökülmesine karşı çıkıyor, Olympos bu haliyle güzel diyorlar.

Tüm bu doğallık cennetinde elbette yemekler de doğal. Çoğu işletme buna özen gösteriyor ama Zeytin Pansiyon ayrı bir özen gösteriyor. Öyle ki mutfakta yemekler için kullanılan çoğu sebze bizzat işletme sahibinin seralarından temin ediliyor. Yine et ihtiyacı kasap vs gibi yerlerden değil, özel olarak seçilmiş hayvanların kesimi ile sağlanıyor. Zeytin Pansiyon Olympos’un marka değeri oluşmuş az sayıda  işletmesinden birisi ve bunu sağlayan en önemli unsurların başında bu özenli davranış yer alıyor.

Gözleme denen güzel yiyeceği Olympos’ta yiyene kadar size çok özel bir şeymiş gibi görünmeyebilir. Sonuçta hamur içine farklı çeşitte tatlar eklenerek servis edilen basit mantıkta bir yemek şekli ama Olympos’ta gözleme yediğinizde aslında gözlemenin özel bir önemi olduğunu fark edeceksiniz. Artı bir de Zeytin Pansiyon’da yediğinizde tatiliniz boyunca sizin favori yiyeceğiniz olacağından eminiz.

Olympos Zeytin Pansiyon‘un gözlemeleri özeldir..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam yorumlardan kurtulmak için soruyoruz: