Olympos Zeytin’e Nasıl Giderim ?

Olympos Zeytin Pansiyon‘dan yer ayırttınız ama nasıl geleceğinizi bilmiyorsunuz ? O zaman size anlatalım. Öncelikle otobüs veya uçak ile gelecek olan misafirlerimiz için açıklayalım. Antalya’ya geliyorsunuz. Eğer otobüs ile gelecekseniz otogarda indikten sonra Olympos yönüne giden minibüslere biniyorsunuz. Batı Antalya isimli firma Olympos’a yarım saatte bir araç kaldırıyor. Bu minibüsler ile Olympos kavşağına kadar geliyorsunuz ve kavşakta iniyorsunuz. İndiğiniz yerde bir çay molası vermenizi tavsiye ederiz. Manzarası oldukça güzeldir ve devamında Olympos merkeze her 5 dakikada bir minibüs kalkıyor. Onlardan birine binip Zeytin Pansiyon’un kapısının önünde iniyorsunuz.

Uçakla gelen misafirlerimiz ise havaalanından 600 numara ile otogara gelip yine aynı yolu izleyebilirler.

Eğer kendi aracınız ile geliyorsanız Antalya merkezden Kemer yönünde devam ediyorsunuz. Sırasıyla Kemer, Tekirova, Çamyuva’yı geçiyorsunuz ve devamında Olympos tabelasını göreceksiniz. Sola ayrılan yoldan yaklaşık 11 km indiğinizde Zeytin Pansiyon’a gelebilirsiniz.

araba-kiralama-ankara_Ayrıca Antalya’dan araç kiralayabilirsiniz. Bunun için https://www.havaalaniantalyarentacar.com adresinden dilediğiniz kiralık arabayı seçip Antalya sonrasını arabanızla gelebilirsiniz. Aynı zamanda Zeytin Pansiyon’nun da rent a car hizmeti verdiğini belirtelim. Olympos’a gelip çevreyi gezmek için araç kiralamak isterseniz pansiyonumuzda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Diğer bir hizmetimiz ise havaalanı transfer hizmeti. Ehliyetiniz yoksa veya araç kullanmak istemiyorsanız bize ulaşın sizi havalimanından karşılayalım ve özel araç ile Olympos’a getirelim. Siz arka koltukta manzaranın tadını çıkarın.

Olympos Zeytin Pansiyon’a gelmek isteyin yeter ki , sizin için tüm yolları açarız :)

1 comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam yorumlardan kurtulmak için soruyoruz: