Olimpos Ağaç Evler ve Zeytin…

Zeytin Pansiyon dünyaca ünlü Olimpos Ağaç Evler mantığı ile inşa edilmiş , doğa ile iç içe zeytin yeşili bir mekandır. Portakal ve nar ağaçları içerisinde konumlanmış pansiyonumuzda tüm odalarımız bungalov mantığı ile olimpos_zeytin_agac_evler (16)yapılmıştır. Olimpos Ağaç Evler denince Türkiye’de ilk akla gelen yer Olimpos’tur. Zeytin Pansiyon’da bu geleneği bozmayarak tüm odalarını ağaçtan inşa etmiştir. İçinde televizyon, duş – wc , klima bulunan odalar sizlere doğal bir ortamda konforlu bir tatil keyfi sunar. Sabahları kuş sesleri ile uyanacağınız pansiyonumuz hemen arkasını ormanla kaplı Olimpos dağına yaslamıştır.

Zeytin Pansiyon, Olimpos’un denize en yakın işletmelerinden birisidir. Likya Antik Kenti’ne yürüyerek 5 dakikada gidebilirsiniz ve zaten antik kenti geçince Olimpos’un mavi denizi sizi karşılayacaktır. Olimpos bu yönü ile diğer tatil bölgelerinden çok farklı bir yapıya sahiptir. Sadece Türkiye’de değil tüm dünya çapında meşhur olan ağaç evleri , aynı zamanda orman içinde ve çevresi dağlarla kaplı olan ve tarihle iç içe geçmiş bir yöredir. Tüm bunları aynı bölgede bulabileceğiz bir başka tatil yöresi yoktur.

Zeytin Pansiyon doğaya saygılı ve doğa severleri düşünerek inşa ettiği ağaç evlerine klima, duş- wc , 24 saat sıcak su ve televizyon gibi ek olanaklar eklemiş, doğal ama aynı zamanda sizlere konforlu bir konaklama imkanı sağlamıştır.

 

2 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Spam yorumlardan kurtulmak için soruyoruz: